Ana sayfa Etkili Büyüler Bağlama Celbi Nasıl Yapılır

Bağlama Celbi Nasıl Yapılır

0

Çok sevdiğiniz bir insana bir türlü kavuşamıyorsanız, o kişi sizi bir türlü fark edemiyorsa, size ilgi göstermiyorsa ya da ilişkiniz olan kişi sizden soğuduysa bağlama celblerini araştırmaya koyulursunuz. Bu çoğu insanın sık sık yaptığı bir şeydir. Celbler bir çözüm, bir yöntem olarak görülür. Bağlama celbi hakkında her şeyi bilmek istemeniz de oldukça doğal bir durumdur. Bu yazıda bağlama celbi nasıl yapılır sorusu üzerinde durduk, yapılması ve yapılmaması gerekenleri ele aldık.

Bağlama Celbi Nedir? Hangi Durumlarda Yapılır

Havas ilmi esas alınarak yapılan bağlama celbinin nasıl yapıldığını bilmeden önce onun ne olduğunu bilmelisiniz. Bu, bir sonraki adımınızı tasarlayabilmeniz için, en önemlisi de doğru adımlar atabilmeniz için gereklidir.

Bağlama celbi muska ya da vefk ve benzeri şeyler de dâhil havas ilmi ile gerçekleştirilebilecek olan bir bağlama işlemidir. Bağlama celbi yapmak isteyen insanlar şu gibi durumlar sebebi ile bunu isterler:

  • Sevilen kişi sevgiye karşılık vermiyorsa.
  • İlişkide karşı taraf boşanmak ya da ayrılmak istiyorsa.
  • Üçüncü kişilerin araya girmesi nedeni ile ilişki zarar görüyorsa. (Bu üçüncü kişiler genellikle aileler, akrabalar olur.)
  • Sadakatsizlik durumları yaşanmış ya da hala yaşanıyor ise.

Şimdi bağlama celbi nasıl yapılır sorusunun cevabına geçebiliriz.

Bağlama Celbi Nasıl Yapılır

Bağlama celbinin ne olduğunu ve hangi durumlarda yapılması gerektiğini öğrendiniz. Şimdi, eğer hala bu celbi yapmak istiyor iseniz hangi adımları izlemeniz gerektiğini söylemeliyiz.

  • İlk olarak, internette gördüğünüz bağlama celbi nasıl yapılır sorusuna verilen cevaplar arasında yöntem ve tarif gördüyseniz lütfen denemeyin. Bu tarif ve yöntemler yanlış olabilir ve yanlış şeyler yapmanıza sebep olabilir. Başınız derde girebilir.
  • Ayrıca zaten bağlama celbi nasıl yapılır konusunda tek başınıza bağlama celbi yapmanızda mümkün değildir. Çünkü celbler havas ilmi ile yapılır. Eğer havas ilmine sahip olmayan bir kişiyseniz asla celbleri doğru uygulayıp yerine getiremezsiniz. Yani, boşuna zaman kaybetmiş de olursunuz.
  • Bağlama celbi yapmak için en doğru ve kesin yol hoca ya da medyumdan yardım istemektir. Her hoca ya da medyum havas ilmi konusunda eğitimlidir, bu ilmi bilgileri zaman içinde geliştirmişlerdir. İşlerinde uzmandırlar.
  • Kendinize güvenilir, bu konuda uzman bir medyum / hoca bulun ve bağlama celbi yapması için onunla iletişim kurun. Böylece bu konuda zarar görmeden en doğru adımı atmış olursunuz.
Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here