Ana sayfa Etkili Büyüler Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

190
0

Bazen çok sevdiğimiz bir arkadaşımızın, aile üyemizin ya da sevgilimizin/eşimizin birden bire değiştiğini hissederiz. Resmen başka bir karaktere bürünmüştür, değişen hal ve hareketleri onu bambaşka bir insan yapmıştır. Bütün bunlar ortada hiçbir sebep yok iken olmuştur. Böyle durumlarda ona büyü yapıldığını düşünürüz. Ve bu büyünün nasıl bozulacağını araştırmaya koyuluruz. Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur sorusunun cevabı bize bu bilgiyi verir. Bu yazıda bu soruyu cevaplandırdık. Yazıyı okumaya devam ederek başkasına yapılan büyü nasıl bozulur sorusunun cevabını öğrenebilirsiniz.

Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır

Ana konumuza geçmeden önce bu sorunun cevabını öğrenmeniz gerekir. Çünkü büyü yapıldığını düşünüyor isek bundan emin olmamız lazım. Başkasına yapılan büyü nasıl anlaşılır konusunda büyü belirtileri bize yardımcı olur. Büyü belirtileri şunlardır:

  • Kişi eski halinden farklı, bambaşka bir karakter haline gelmiştir.
  • Eskiden çok sevecen, iyi niyetli ise büyüden sonra agresif, sinirli, soğuk bir insana dönüşmüştür.
  • Sürekli mutsuz, yorgun ve halsizdir. Ne olursa olsun mutlu hale gelemez.
  • Doğru düzgün uyuyamaz, sürekli kâbuslar görür.  Başında hep bir ağrı vardır, gözleri kararır ve baygınlık geçirir.

Bunlar çok sık görülen belirtilerdir. Eğer çevreninizdeki biri bu belirtileri yaşıyor ise üzerinde büyü olduğundan emin olabilirsiniz. Şimdi başkasına yapılan büyü nasıl bozulur sorusuna cevap verebiliriz.

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozma Yolları

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur sorusu ile ilgili olarak şunları söyleyebiliriz:

Eğer başkasına yapılan bir büyüyü bozmak istiyor iseniz önce ona hangi büyünün yapıldığını bilmelisiniz. Bunu bilmeniz tek başınıza çok zordur çünkü yeterli ilme sahip durumda olmayabilirsiniz. Bu yüzden bir medyum ya da hoca ile görüşün.

Medyum ya da hoca o kişi ile görüşmek isteyebilir, böylece kişi üzerinde çalışarak büyünün etkisini çözmeye çalışır. Ya da o kişiye ihtiyaç duymadan, sadece onun hakkındaki önemli bilgiler, eşyalar ya da fotoğraflar ile büyü bozma işlemini yapabilir. Sizin yapmanız gereken şey sabırla büyü bozma işleminin gerçekleşmesini beklemektir. Bu süreçte sabırsız ve heyecanlı davranmanız hem medyum hocanın dikkatini bozabilir hem de arkadaşınızı kuşkuya düşürebilir.

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur konusunda kesinlikle tek başınıza büyüyü bozmaya çalışmayın. Tek başınıza büyüyü bozmaya çalıştığınızda kötü güçler size zarar verebilir, korumasız kalırsınız ve bazı manevi zararlara uğrayabilirsiniz. Uzman bir kişi bu büyüyü kolaylıkla sahip olduğu ilimler ve yetenekler sayesinde bozacaktır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here