Ana sayfa Büyü ve Vefkler Etkili Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Etkili Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

352
1

Etkili Evlilik Büyüsü Hakkında

Evlilik konusunda sıkıntılar yaşayan, kısmetlerinin kapalı olduğunu düşünen, evlilik yapmak için çabalayan ancak bir türlü başarılı olamayan insanlar için yapılan evlilik büyüsü aynı zamanda kısmet açma büyüsü olarak da bilinmektedir. Evlilik yolunda karşılaşacağınız engelleri aşmanız için yapılan bu büyü türünde hem engelleri ortadan kaldırmış oluyorsunuz hem de evlenmek istediğiniz kişinin kafasında yer alan soru işaretlerini gidererek ikna etmiş oluyorsunuz. Evlenmek istediğiniz kişiyi tam olarak ikna edemediğiniz de veya evlenmek istediği kişinin kafasındaki engelleri aşamadığınızda bu alanda işinin ehli bir medyum hocaya giderek size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Tecrübeli bir medyum hoca ile çalıştığınızda size profesyonel bir şekilde evlilik büyüsü yapacak ve evlilik sürecinde karşılaştığınız engellerin kendiliğinden ortadan kalkmasını sağlayacaksınız. Doğuştan yeteneğe sahip olan medyum hocalar hem size hem de evlenmek istediğiniz kişiye büyü yaparak birbirinize karşı daha fazla sevgi duymanızı sağlayacaktır. Evlilik konusunda yapılacak olan büyünün çeşitleri vardır. Kısmet açma, bağlama, aşık etme büyülerin yanı sıra sıkıntıdan kurtulma büyüsü de evlilik büyüsü türlerinden biridir.

Etkili Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü yaptırmak için öncelikle başarılı sonuçlar almış ve bu alanda tecrübe sahibi olan bir medyum hoca ile çalışmalısınız. Medyum hoca hem büyünün uygulanması hem büyü sırasında kullanılacak teknikler hem de büyük sırasında okunacak dualar konusunda tecrübeli olan kişilerdir. Medyum hocanızı bulduktan sonra yapmanız gereken medyum hocanın uyguladığı tekniğe göre sizden istediği malzemeyi tedarik etmektir. Medyum hoca ve kullandıkları tekniğe göre yapacakları sizden ve büyü yapılacak olan kişiden saç teli, kirpik, elbise parçası gibi farklı araç gereç ve aksesuar isteyebilir. Büyü yaparken okunacak dualar ve tılsımı sözler konusunda deneyimli olan medyum hoca büyü sonrasında size bohçalanmış bez verecektir. Bu bezi evinizde kimsenin ulaşamayacağı bir yerde saklamanız gereklidir. Buradaki temel amaç büyünün etkisini dağılmaması ve büyü yapılan kişiye yoğunlaşılmasıdır. Bağlama büyülerinde olduğu gibi evlilik büyüsü ve kısmet açma büyüsünde de aksesuar veya malzemelerin doğru bir şekilde seçilmesi çok önemlidir. Eğer medyum hocanız işinin ehli bir hoca değilse evlilik büyüsü hiçbir zaman için etkisini göstermeyecektir ve sizi hayal kırıklığına uğratacaktır.

Evlilik büyüsünün temel amacı iki kişinin evlenmesinde oluşan engellerin ortadan kaldırılması ve bu evliliğe karşı olan insanların düşüncelerin değiştirilmesidir. Özellikle iki tarafın ailelerinde yer alan insanların evliliğe karşı olan düşüncelerinin değiştirilmesi için yapılan bu büyü türünde medyum hoca evlenmenin önündeki tüm engelleri ortadan kaldıracak şekilde bir büyü yapar. Bu sayede evlenmek isteyen kişilerin önündeki bütün engeller kalkar ve iki kişi birbirini kavuşarak mutlu olurlar.

Evlilik Büyüsü Etki Süresi

Evlilik büyüsü yaptırdığınız da etki süresi evlenmek istediğiniz kişi ile ilgili tanışıklık sürenize göre değişiklik gösterir. Standart bir büyü yaptırdığınıza etki süresi yedinci günde başlarken evlilik büyüsünde bu süre bir aya kadar uzayabilir. Evlilik büyüsü yaptırmak isteyenler öncelikle bu sürenin uzayabileceğini düşünerek medyum hocaya başvurmalıdır. Aksi durumda hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz için bu sürenin bilincinde olarak medyum hoca ile iletişime geçmelisiniz.

Evlilik büyüsünün etkisini daha hızlı bir şekilde göstermesi için büyü sırasında kullanılacak saç teli veya kişiye ait kıyafet parçalarının doğru bir şekilde tedarik edilmesi gereklidir. Kişinin uzun süredir kullanmadığı veya kullanmayacağı kıyafet parçaları veya çok uzun zaman önce kopan saç telleri büyünün etkisini göstermesini yavaşlatacaktır. Kişinin günlük kıyafetlerinden bir parça veya anlık kopan bir saç teli daha hızlı bir şekilde sonuç almanızı sağlar.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here