Ana sayfa Etkili Büyüler Harmura Aşk Celbi

Harmura Aşk Celbi

810
0

Sevgi hissi sahip olduğumuz en güzel şeydir. Onun sayesinde kendimizi mutlu, değerli ve huzurlu hissederiz. Her zaman da bu önemli duygunun peşinden koşarız. Ama bazen bizim duyduğumuz sevgi karşı taraftaki kişide olmayabilir. Yani, sevgimiz karşılıksız kalabilir. Kendimizi sevdirmek için ne gerekiyor ise yapmaya hazır durumda oluruz. Harmura aşk celbi de çoğu insanın, sevgisi için yaptığı bir yöntemdir. Bu yazıda harmura aşk celbi nedir, nasıl yapılır sorularını sizler için ele aldık. Yazıyı okumaya devam ederek detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Harmura Aşk Celbi Nedir

Harmura aşk celbi güçlü celblerden bir tanesidir. İnsanların, sevdikleri insanı kendisine bağlaması adına kullanılır. Bu celb sadece dualar kullanılarak yapılır. Harmura aşk celbi yapıldığında o kişi size karşı büyük bir bağlılık duygusu hisseder, sadece sizi yanında ister. En önemlisi de size aşık olur. Bu aşkı engellemek isteyen kim varsa hepsini çevresinden ve kendisinden uzaklaştırır.

Harmura Aşk Celbi Nasıl Yapılır

Harmura aşk celbi de diğer celbler gibi havas ilmi ile yapılan bir celptir. Dualar kullanılarak celb işlemi tamamlanır. Bu işlemi sizin tek başlınıza yapmanız dolayısıyla mümkün halde değildir. O yüzden bir medyum ya da hoca ile görüşüp bu celbi ona yaptırmalısınız.

Gittiğiniz uzman kişi celbin kime yapılmasını istiyor iseniz o kişinin adını bir kâğıda yazar. Sonra sevdiğiniz kişi ile ilgili diğer bilgileri de, örneğin doğum tarihi gibi bilgileri, kağıda geçirir. Bazı medyum ya da hocalar ise kağıt yerine fotoğraf kullanmayı tercih eder. Sevdiğiniz kişinin net bir fotoğrafını o uzman kişiye verirsiniz ve bu fotoğraf üzerinden celb işlemi gerçekleşir.

Bu konuda uzman olan her kişinin kendisine has bir yöntemi vardır. O yüzden sadece tek bir yöntemden söz etmek mümkün değildir. Uzman ile görüştüğünüzde sizden o kişi ile ilgili çeşitli bilgiler ister. Bu bilgilere kesinlikle ihtiyacı vardır. Ve onları kullanarak dualar ile birlikte de harmura aşk celbini gerçekleştirir.

Harmura aşk celbinin etkisi kendisini hemen, celb yapıldıktan hemen sonra göstermez. Etkisini göstermesi için biraz sabretmeniz gerekir. Celb en az 10 ya da 15 günde etkisini göstermeye başlar. Zaten siz de farkına varırsınız. Harmura aşk celbini yaptığınız, sevdiğiniz kişi size birden samimi davranır, aşkını ilan eder, sürekli sizi görmek ister. Hatta evlenmek istediğini de söyleyebilir. Ve bu celb çok iyi bir uzman tarafından yapıldıysa etkileri ömür boyu sürebilir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here