Ana sayfa Etkili Büyüler Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü

387
0

Çok eski tarihlerden beri insanlar gerçekleşmesi çok zor olan, hatta gerçekleşmesinin imkanı hiç olmayan konularda büyülere başvurmaktadır. Kendine bağlama büyüsü de sık sık kullanılan bir büyü çeşididir. Genelde çiftler arasında kullanılan bu büyü oldukça kuvvetli etkilere sahiptir. Bu yazımızda kendine bağlama büyüsü nedir kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır kendine bağlama büyüsü belirtileri nelerdir gibi sorulara cevap vereceğiz.

Kendine Bağlama Büyüsü Nedir

Kendine bağlama büyüsü genellikle çiftler için kullanılır. Aynı zamanda çift olamayan, sevgisine karşılık bulunmayan kişiler de bu büyü yöntemine başvurur. Kendine bağlama büyüsü amacı sevilen kişi ile bağları, özellikle de sevgi bağının daha da güçlenmesidir.

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kendine bağlama büyüsü hakkında pek çok tarif ve yöntem bulunur. Bu tarif ve yöntemler her medyum ya da hocaya göre değişim göstermektedir. Yani tek bir yöntemden söz etmek mümkün değildir. Kimi hocalar muskalarla bu işlemi gerçekleştirir iken kimi hocalar da özel eşyalara ya da farklı ot karışımlarına ihtiyaç duyar.

Kendine bağlama büyüsü sadece profesyonel, alanında gerçekten iyi olan hoca ya da medyumlar tarafından yapılabilir. Dolayısıyla kendine bağlama büyüsü sizin tek başınıza yapabileceğiniz, yapsanız bile etkili olmayacak kuvvetli bir büyüdür. Bu tarz büyüleri tek başınıza yapmanızı kesinlikle önermiyoruz. Çünkü büyüyü yanlış yapabilir, sonucunda da manevi zararlara sebep olabilirsiniz. Ya da büyüyü yapsanız bile gerçekleşeceğini sandığınız halde büyüyü doğru yapmadığınız ya da büyüyü yapacak yeterli ilme ve güce sahip olmadığınız için zaman kaybına sebep olabilirsiniz. Bu yüzden eğer bu büyüyü yapmak istiyor iseniz kesinlikle güvenilir ve uzman olan hoca ya da medyumlardan yardım istemelisiniz.

Kendine Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Kendine bağlama büyüsü belirtileri en çok merak edilen konulardandır. Çünkü bu kadar güçlü bir büyünün belirtileri, etkileri de o kadar güçlü olacaktır. Kendine bağlama büyüsü belirtileri şu şekilde sıralanabilir:

–  Kendine bağlama büyüsü yapıldıktan sonra büyünün yapıldığı kişi daha sevecen, saygılı ve bağlı hale gelecektir. Böylece eğer bir ilişki var ise ilişkideki sevgi bağı sürekli hale gelecektir. Büyüyü uzman bir kişi yaptıysa sevgi bağının etkisi çok uzun seneler boyu sürebilir.

– Kendine bağlama büyüsü yapılan kişi ile eğer bir ilişki bulunmuyor ise o kişi öncelikle rüyalarında kendisine bağlanması amaçlanan kişiyi görecektir. Böylece onu merak edecek, içinde büyük bir ilgi doğacaktır.

– Eğer aldatma gibi olaylar yaşanmışsa kendine bağlama büyüsü sonrasında bir daha asla aldatma olayı yaşanmaz.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here