Ana sayfa Etkili Büyüler Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

531
1

Sevgilisi ile olan ilişkisinde çeşitli nedenlerle çalkantılar yaşayanlar, aralarındaki bağlılığı arttırarak aşklarını çok daha keyifli bir şekilde yaşayabilmek için zaman zaman bazı büyü yöntemlerini deneyebilmektedir. Söz konusu büyülerin yapılması halinde kadınlar, sevdikleri erkeği kendilerine bağlayabilmekte ve onlara her türlü isteklerini yaptırabilmektedir. Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü olarak da bilinen bu tarz büyüler sayesinde erkeklerin dışarıya gitmeleri engellenmiş olmaktadır. Yapım aşamaları oldukça zorlayıcı olabilen sevgiliyi bağlama büyüleri bu nedenle muhakkak bir uzman medyum ya da hoca eşliğinde yapılmalıdır.

Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü ve duasının yapılmasındaki hedef, süregelen ilişkilerde herhangi bir problem yaşanması durumunda bunun önüne geçebilmektedir. Sevgililer arasında sık sık uygulanan sevgiliyi bağlama büyüsü ileriye dönük olarak da yaptırılabilmektedir. Yani sevgililer, ileride yaşanabilecek olan tartışmalardan sonra eşlerinin kaçıp gitmemesi için de sevgiliyi bağlama büyüsünü tercih edebilmektedir.

Söz konusu bağlama büyüsünün yapılması ile birlikte erkeklerin ömürleri boyunca sevgililerine ya da eşlerine köpek gibi bağımlı bir şekilde yaşadıkları görülmektedir. Bağlama büyüsünün etkisi altına girmiş olan erkekler ayrıca büyüyü yaptıran kişinin her türlü dediğini yapmakta ve onların sözünden hiçbir şekilde çıkmamaktadır. Bu da sevgililerin arasındaki ilişkilerin uzun vadeli şekilde devam etmesine imkan vermektedir.

Erkeğe yapılan sevgiliyi bağlama büyüsünün neticesinde etkiler ve ilk belirtiler ortalama bir hafta içerisinde kendisini göstermeye başlamaktadır. İlişkide gözle fark edilebilecek kadar büyük farklar meydana getiren sevgiliye yapılan bağlama büyüleri sonucunda sevgililerin ilgi ve sevgileri fazlası ile artmaktadır. Bu sayede büyü yapılan erkekler, dışarıda aradıkları mutluluğu geri dönerek sevgililerinde aramaya başlamakta ve bütün gün sevgililerini düşünerek onlara tam anlamı ile bağlanmaktadır.

Adet Kanı ile Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi kendisine bağlamayı düşünen ve bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kadınların en çok tercih ettikleri büyü türleri arasında ilk sırada adet kanı ile yapılan büyünün olduğu söylenebilir. Büyünün etkili bir şekilde tutmasına olanak sağlayan adet kanı ile bağlama büyüsünün aşamalarının doğru ve eksiksiz şekilde tamamlanması ise büyünün gerçek anlamda geçerli olabilmesi adına oldukça önemlidir.

Adet kanı ile bağlama büyüsü yaptırmak için öncelikle bu konuda uzman olan bir medyum seçilmesi ve bu medyuma gidilerek adet kanının üstüne çeşitli dualar okutulması büyük önem arz etmektedir. Adet kanının üzerine duaların okunmasının ardından da erkek arkadaşa bu kanın bir içeceğe dahil edilerek içirilmesi ya da şekere batırarak yedirilmesi gerekmektedir.

Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü türleri içerisinde en etkililerinden birisi olan adet kanı büyüsü ortalama 1 hafta içerisinde etkisini göstermesi ile bilinmektedir ve 1 haftanın sonunda sevgililer birbirlerine büyük bir aşk ve sevgi ile bağlanarak hayatlarına devam edebilmektedir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

1 YORUM

  1. Ben yetimhanede büyüdüm, Anne baba özlemi ile senelerdir ,daha sonra iş hayatına atıldım, her şey çok güzel gidiyordu ,ama bir eksik vardı hep hayatımda, aslında en önemli eksik…bir aile… Evet bir aile diyorum çünkü ben ailesiz büyüdüğüm için evliliğe yuvaya Özlem’im herkesten daha fazla ,bir sevgilim vardı evet ,bence doğru insan da çok da seviyordum ,ama evliliğe yanaşmıyor da bir türlü ….netten Burak hocayı buldum siteleri gezerken aradım durumu anlattım o da Sevgilimi sevgilimle yuva kurabilmemiz için evlilik hamaylı işlemi yaptı işlem süresi 15 ile 60 gün arası olan, her şey çok güzel gidiyordu yaklaşık 2 ay sonra sevgilim bir gün hiç olmadık bir yerde bize artık neden evlenmiyoruz ki dedi ,önce şaka yaptığını zannettim, gözlerine baktığımda gerçeği anladım, ve şu anda nişan arefesindeyiz Burak hocam sayesinde

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here