Ana sayfa Etkili Büyüler Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

191
1

Evli iki insanın arasını bozulması amacıyla yapılan bir büyü olan soğutma büyüsü en tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Kadın ile erkek arasına soğukluk sokmak isteyenlerin yaptırdığı bu büyü de insanların birbirinden soğumaları ve bir ömür bir daha bir araya gelmemeleri sağlanmaktadır. Farklı yöntemlerle uygulanan ve farklı çeşitleri bulunan Soğutma büyüsü evlilere, nişanlılara, sözlülere, sevgili olan çiftler uygulanmaktadır. Soğutma büyüsünde sonuçlar 7. günden itibaren görülmeye başlanır. Kara büyü türlerinden biri olan Soğutma büyüsü sadece bu alanda uzman olan medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Medyum hocalar dışında bu büyüyü yapanların başarılı olması zordur. Çalışacağınız medyum hocanın uyguladığı tekniğe göre kimi zaman pis malzemelerin kimi zamanda normal malzemelerin kullanıldığı Soğutma büyüsü ile ilgili kişilerin evlerinde kullandıkları bazı eşyalar da büyü için kullanılmaktadır.

Soğutma Büyüsü Kimlere Yapılır?

Evli olan çiftlere, nişanlılara, sevgililere, sözlülere, birine aşırı ilgi duyan insana, platonik aşklara, aynı evde yaşayan evlenmemiş kişilere ve birbirlerine uzaktan ilgi duyan insanlara yapılır. Bu büyü sonucunda kişiler birbirlerinden tamamen soğur ve bir ömür bir daha birbirlerine karşı ilgi duymazlar. Soğutma büyüsü yapılırken büyü yapacak kişi ve kişilere dikkat edilmesi gereklidir. Aşırıya kaçılması durumunda bu kişiler ömür boyu her hangi bir kişiye karşı herhangi bir duygu hissetmezler. Bu nedenle yapılacak bilgilerde alanında uzman bir medyum hoca ile çalışılması çok önemlidir.

Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Soğutma büyüsü evli çiftlerin boşanması için, sevgililerin birbirinden ayrılması için, iki kişi arasında oluşan muhabbetin bozularak ortadan kalkması için, kişiler arasına soğukluk girmesi için, iki arkadaşın arasını bozularak birbirlerinden uzaklaşmaları için, insanların birbirlerini küserek aralarındaki ilişkinin son bulması için yapmaktadır Özellikle eşlerin birbirinin ayrılmasını sağlamak için yapılan bu büyü aynı zamanda çok samimi iki arkadaş için ne yapılabilir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapmaktadır

Soğutma büyüsü yapmak için öncelikle bu alanda daha önce büyü yapmış ve tecrübeli olan profesyonel bir medyum hoca ile çalışmanız gerekiyor. Medyum hocanızla çalışırken büyü öncesinde basit büyü malzemelerini tedarik etmelisiniz. Kırmızı renkli bir ip kırmızı kurşun kalem küçük bir tahta Çubuk beyaz bir kağıt ve beyaz bir bez parçası büyü için gerekli olan malzemelerdir. Büyü yapılacak olan ortamda medyum hoca ve sizden başka kimsenin olmaması gereklidir. Medyum hocanızın eşliğinde soğutmak istediğiniz kişiye odaklanarak medyum hocanın size vermiş olduğu duaları beyaz kağıt üzerine yazmalısınız. Daha sonra medyum hocanın vermiş olduğu duaları kağıdı köşelerini yazarak yüksek sesle okumalısınız. Son olarak yazılan kağıdı rulo haline getirip kırmızı iple bağlayarak üzerine kırmızı kurşun kalemle birbirlerinden soğutmak seni sana ismini yazıp beyaz beze sarıp bunu toprağa gömmelisiniz.

Soğutma Büyüsü Sonuçları

Soğutma büyüsü yapıldıktan sonra yedi ile 21 gün arasında sonuçlarını görmeye başlarsınız. Soğutma büyüsü yapmış olan kişilerin arasında yedinci günden itibaren soğukluk başlar kişiler anormal bir şekilde birbirlerini uzaklaşarak birbirlerine karşı soğuk hissederler. Bu durum her geçen gün artar. Özellikle karı ve kocanın arasındaki ilişki aşk sevgi ve saygı birden bire tamamen yok olur bu durum tamamen Soğutma büyüsünden kaynaklıdır Soğutma büyüsü yapan metin hocanın yeteneğine göre yedinci günleri tamamen sonuçlanabilir. 21. günde tamamen sonuçlanabilir. Bu nedenle çalışacağınız medyum hocayı dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Medyum hocanız işinin ehli bir hoca ise kısa süre de soğutma büyüsü yaparak insanları birbirinden soğutacaktır. Etkili ve kısa süre de soğutma büyüsünü her hoca yamamaktadır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7]

1 YORUM

  1. Merhaba arkadaşlar 8 yıllık evliliğin var ama bu 8 yıl kayınvalidem sayesinde 80 yıl gibi geçti, ben annesiz büyüdüm, evliliğim boyunca ona hiç bir saygısızlık yapmadım,bir dediğini iki etmedim sırf eşimle aramı bozmasın diye, ama ne yaptıysam yaranamadım sanki beni gelini değil düşmanı gibi görüyordu beni hiçbir zaman sevmedi ,sever gibi de yapmadı Üstüne üstlük bütün bunları görmesine rağmen eşimin bu duruma müdahale etmemesi beni derinden yaralıyordu, her zaman bir şekilde haklı olan oydu ve ezilen sesini çıkartamayanda ben oluyordum, bu durum beni artık çok rahatsız etmeye başladı,bir gün bu durumu hem komşum, hem sırdaşım olan bir arkadaşıma anlattım o da bana Burak hocayı tavsiye etti yine benzer bu durumu yaşayan bir arkadaşının Burak Hoca’ya işlem yaptırdıktan sonra bütün sıkıntılarından kurtulduğunu söyledi akşamına Burak Hoca’nın telefonunu alıp aradım, karşımdaki ses bana çok güven verdi ve bu durumun düzeleceğini söyledi kayınvalideme uzak tutma soğutma celbi yaptırdım işlem 15 ile 90 gün arasında netice verilecek bir işlemmiş 15 gün arayla Burak hocam okunması gereken duaları okudu Üstelik hiçbir yasağıda yok bu işlemin ,bana sadece sabırla beklemek düştü ,çok heyecanlıydım 48.günde eşimle annesi kavga ettiler ve artık çok mesafeliler sadece bayramdan bayrama yüzyüze görüşüyoruz Burak Hocam beni çok büyük bir dertten kurtardı, eşim şu anda bana eskisinden çok daha düşkün İyi ki varsın Burak hocam🙏🏻

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here