Ana sayfa Evlilik Büyüsü Evlilik Teklifi Büyüsü

Evlilik Teklifi Büyüsü

159
0

Evlilik bilindiği üzere oldukça ciddi bir müessese olmakla beraber insanoğlunun varlığından bu yana her toplumda kendisine bir şekilde yer bulmuş bir kurumdur. Çeşitli toplumlarda çeşitli şekillerde gerçekleştirilmek üzere genellikle modern çağda evlilik yaşı on sekiz olarak belirlenmiştir. Eski çağlarda ise bu yaş sınırı birkaç yaş düşükte seyretmektedir. Eski insanlar evlilik teklifi büyüsü olayını çok fazla içselleştirmişlerdi. Özellikle Mezopotamya’da yaşamış eski insanlar çeşitli ayinlerle birlikte bu işlemi başkişinin de katılımıyla gerçekleştiriyorlardı. Modern çağda bu tür ayinler yerlerini terk etmişlerse de çeşitli şekilde bu tür gelenekler bazı bölgelerde devam etmektedir.

Evlilik Teklifi Büyüsü Nasıl Yapılır

Eski zamanlarda bir ayin düzenleyerek yapılan evlilik teklifi büyüsü genellikle bir ilişkinin istenmeyen kişisi tarafından yapılmaktaydı. Genelde aynı yaşam alanını paylaşan fakat beklediği karşılığı alamayan kişi, başkişinin de yardımlarıyla birlikte evlilik teklifi büyüsünü yapmaktaydı. Büyüyü yapmak isteyen kişinin ise ruhu öyle bir hale gelmiştir ki karşısındakinin durumunu göremez hale gelir.

Evlilik Teklifi Büyüsünün Belirtileri

Genellikle istenmeyen kişi tarafından yapılan bu büyünün etkisi yapıldığı kişiden kişiye değişmektedir. Bir ilişkinin gidişatında kendini belli eden evlilik teklifi büyüsü, yapılan kişi tarafından ansızın gerçekleştirilebilirdi. Örneğin, bir çift her zamanki yaptıkları şey olan cafeye giderler ve büyünün etkisinde kalan kişi ansızın bunu gerçekleştirebilir. Her şeyi ansızın yapmaya başlar, doğru düzgün düşünemez hale de gelebilir. Bu hali yapan kişi tarafından mutlulukla seyredilebilir.   Hatta ona hayran bile kalacak hale gelebilir.

Evlilik Teklifi Büyüsü Kimlere Yapılır

Genel anlamda evlilik çağına gelmiş insanlara daha sık yapılmaktadır. Bu yaş skalası her yerde aynı olmamakla birlikte her bölgede çeşitlilik arz etmektedir. Bu büyü bir kadın tarafından yapıldığı gibi bir erkek tarafından da yapılmaktadır. Bunun herhangi bir ölçüsü olmadığı gibi modern çağda bunun bir ayin özelliği de kalmamıştır. Sevgili olmak isteyip de olamayan bir kız tarafından bir erkeğe veya bir erkek tarafından bir kıza yapılmaktadır. Bu konuda herhangi bir kısıtlaması da yoktur.

Evlilik Teklifi Büyüsünün Yararları

Bir yararı var mıdır yok mudur tartışmaları bazı kesimler tarafından oldukça tartışılmıştır. Özellikle eski büyücüler bu büyünün yapılmasını yararlı olarak görürken bazıları da zararlı görmüşlerdir. Birinci kesim için kötü yolda olan biri için bu büyü onu doğru yola sokacağı gibi doğru yoldayken yanlış tarafa sürüklenebileceği gerekçesiyle zararlı görenler de vardır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here