Ana sayfa Genel Annem Bana Büyü Yapmış

Annem Bana Büyü Yapmış

859
0

Aile içi ilişkiler oldukça önemlidir. Mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için en yakınlarımıza, ailelerimize ihtiyaç duyarız. Ama bazı durumlarda farklı nedenlerden dolayı aile içi ilişkiler bozulabilir. Aile bireyleri birbirlerine karşı öfke dolu olabilir, görüşmemeye karar verebilir ya da ufak kavgalar, tartışmalar yaşanabilir. Böyle olunca da aile içindeki kişilerin birbirlerine farklı büyüler yaptığı çok sık gözlemlenir. Bu olmaması gereken bir durumdur fakat böyle olaylar sık sık yaşanmaktadır.

İnsanlar özellikle de annelerinin kendilerine büyü yapmış olduğunu söylemektedirler. Eğer anne herhangi bir nedenden dolayı kendi evladına kızmış ise ya da evladını kendine bağlı tutmak istiyor ise büyü yapma yoluna girmektedir. Bu yazımızda annem bana büyü yapmış diyen kişilerin akıllarındaki soru işaretlerini ortadan kaldırdık. İlk olarak neden büyü yapılıyor olduğunu anlattık. Sonra da bu büyüyü bozmak için ne yapılması gerektiğini gösterdik.

Neden Büyü Yapılır

Aile içinde yapılan büyülerin nedenleri belirli nedenlerden oluşmaktadır. En sık görülen büyü amacı annenin, kendi evladını kendisine bağlamak istemesidir. Bağlama büyüsü evlatlara çok sık yapılır. Eğer anne evladının yanından ayrılmasını istemiyor ise bu tarz bir büyü yapar. Aynı zamanda eğer anne ile evladı çok büyük bir kavga etmiş ise, anne bu duruma çok öfkelenmiş ise de bir anlık gaflet ile evladına büyü yapma yoluna girebilir. Bu tarz bir öfke sonucu yapılan büyülerin etkileri oldukça olumsuz olan ektilerdir. Kişi evini, işini, parasını, huzurunu, sevgilisi ya da eşini kaybedebilir. Annem bana büyü yapmış diyen kişiler genel olarak bu tarz sorunları yaşamış olan kişilerdir.

Büyüyü Bozmak İçin Ne Yapılmalı

Eğer siz de annem bana büyü yapmış diyor iseniz ilk olarak şunu bilmeniz gerekir: Büyüden emin olmalısınız. Bunun için de büyülerin ektilerinin neler olduğuna bakmalı, üzerinizde büyü olup olmadığını bu belirtiler sayesinde anlamalısınız. Eğer genel büyü belirtilerinden bir tanesini bile üzerinizde görüyor iseniz en kısa zamanda güvenilir bir hoca ya da medyuma gitmelisiniz.

Hocaya gittiğiniz zaman hoca üzerinizde büyü olup olmadığını ve hangi büyünün olduğunu hemen anlayacaktır. Bundan sonra ise büyüyü bozması için yardım istemelisiniz. Hocalar da medyumlar da büyüleri bozabilme yeteneğine ve gücüne sahip özel kişilerdir.

Hoca büyüyü bozar iken kendisine has özel yöntemler kullanacaktır ve büyü bozma işleminden sonra annenizin size yapmış olduğu büyünü ektileri artık geçersiz olacaktır. Arık hiçbir olumsuz etkiyi görmezsiniz. Büyü ortadan kalkar.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here