Ana sayfa Genel Arkadaşıma Yapılan Büyüyü Bozmak İçin

Arkadaşıma Yapılan Büyüyü Bozmak İçin

204
0

Çevremizdekilerde, sevdiklerimizde bir değişim olduğu zaman bunu hemen anlarız. Onların nasıl bir karaktere sahip olduklarını, tüm kişiliklerini ve hayatlarının genel gidişatını her zaman biliriz. Eğer hayatlarında ya da kişiliklerinde bir değişim söz konusu olur ise bunun hemen farkına varırız çünkü onları gerçekten iyi bir şekilde tanıyoruzdur. Fakat eğer bu değişim çok farklı boyutlarda ise, tamamen olumsuz yönde ise ve arkadaşımız bu durumların bir türlü farkına varamıyor ise başka şeyler şüpheleniriz. Bu olumsuz değişimlerin arkadaşımızın elinde olmadığını, doğaüstü bir şekilde gerçekleşiyor olduğunu görürüz. Böyle bir durumda da doğrudan büyülerden şüpheleniriz. Bu çok normal bir şüphedir çünkü eğer bir şey hiçbir sebep yok iken çok belirgin şekilde gerçekleşiyor ise büyü kaynaklıdır.

Biz de bu yazıda arkadaşıma yapılan büyüyü bozmak için ne yapmalıyım sorusunun üzerinde durduk. Bu sayede aklınızda yer eden önemli soruları en net şekilde yanıtlayacağız. Büyüyü bozmak için ne yapmanız gerektiğini yazının devamında göreceksiniz. İyi okumalar dileriz.

Büyü Nasıl Bozulur

Bir büyüyü bozabilmek için önce o büyünün hangi türde bir büyü olduğunu bilmeniz şarttır. Yani örneğin yapılan büyü bir bağlama büyüsü mü yoksa bir kara büyü mü? Ya da sağlığın bozulması için olan bir büyü mü yoksa âşık etme büyüsü mü? Bunu net bir şekilde bilmek ve buna uygun hareket etmek gerekir. Ayrıca büyünün ne olduğundan emin olsanız bile büyüyü bozmak için birbirinden farklı yollar mevcuttur. Her bir büyü bozma işlemi farklı tarif ve yöntemler ile yapılmaktadır. Burada devreye psişik yetenekler de girer.

Büyüyü Bozmak İçin Ne Yapılmalı

Arkadaşıma yapılan büyüyü bozmak için ne yapmam gerekiyor diye soruyor iseniz önce şunu bilmelisiniz: Büyüleri hiçbir şekilde sıradan bir insan olarak kendi başınıza bozamazsınız. Bu asla mümkün değildir. Bu sebep ile büyüyü bozmak için internet üzerinde verilen tariflere inanmamalısınız. Eğer özel yetenekleriniz yok ise ve gerekli manevi kudrete sahip değil iseniz büyüyü bozamazsınız.

Arkadaşıma yapılan büyüyü bozmak için konusunda yapmanız gereken tek şey güvenilir bir hocaya gitmektir. Hocalar doğuştan gelen psişik özel yeteneklere sahiptir. Bu yeteneklerini kullanarak doğaüstü güçler ile iletişime geçerler ve büyü yapma ve büyü bozma işlemlerini bu şekilde gerçekleştirirler. Kendinize güvenilir ve gerçek bir hoca bulduktan sonra arkadaşınız ile ilgili gerekli bilgileri vererek hocanın sizden istediği şeyleri yapmalısınız. Ancak bu sayede arkadaşınızı içine düştüğü bu kötü durumdan kurtarabilirsiniz.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here