Ana sayfa Genel Bana Yapılan Büyüyü Bozmak İstiyorum

Bana Yapılan Büyüyü Bozmak İstiyorum

145
0

Büyüler hayatlarımız tamamen etkileyen işlemlerdir. Bu işlemler hayatımızın her anında ektilerini gösterirler. Eğer olumlu amaçlar ile, iyi niyetler ile büyü yapılmış ise hayatımızdaki pek çok şey yolunda gidecektir, dertlerimizden kurtulacağızdır. Fakat eğer bize olumsuz yönde, kötü niyetler ile bir büyü yapılmış ise ne yazık ki bu durumun tam tersini yaşarız. Hayatımızda oylunda giden her şey yerle bir olabilir. Gönül ilişkilerimizden iş ilişkilerimize kadar her şey kötü yönde ilerlemeye başlar. Eğer kendimize kötü bir büyü yapıldığının fakrına varır isek hemen onu bozmak, ortadan kaldırmak isteriz. Bunun için biz de bu yazımızda bana yapılan büyüyü bozmak istiyorum diyen insanların sorularına yanıt verdik. Önce büyüden nasıl emin olabileceğinizi gösterdik. Sonra da yapılan büyüyü bozmak için hangi adımları izlemeniz gerektiğini anlattık.

Büyü Olup Olmadığından Emin Olmak İçin

Eğer bana yapılan büyüyü bozmak istiyorum diyor iseniz öncelikle büyüden kesinlikle emin olmanız gerekir. Çünkü eğer üzerinizde aslında bir büyü yok ise büyüyü bozmak için çaba göstermeniz saçma olacaktır, anlamsız olacaktır. Böyle bir durumda yalnızca kendinize manevi ve maddi bir zarar vermiş olursunuz.

Büyü olup olmadığından emin olmak istiyor iseniz genel büyü etkilerini yaşayıp yaşamadığınıza bakmanız gerekir. Genel büyü etkilerinin içinde kişinin kendisini her zaman kötü hissetmeye başlaması, depresyon, akıl sağlığında bozukluk gibi durumlar görülür. Bunların her biri sebepsiz yere oluştuğundan dolayı büyüden emin olmak kolaydır. Ayrıca hayatınızda oylunda giden şeyler birden kötü yöne doğru ilerlemiş ise, eşinizi, işinizi, arkadaşlarınızı, ailenizi kaybettiyseniz, çevrenizdekiler sizden uzaklaştıysa da büyü var demektir. Bu ve bu gibi diğer büyü belirtilerini de yaşayıp yaşamadığınıza bakmanız gerekir. Eğer belirtilerin çoğunu yaşıyor iseniz bir sonraki adımınız büyüyü bozmak olacaktır.

Büyüyü Bozmak İçin Yapılması Gerekeneler

Bana yapılan büyüyü bozmak istiyorum diyor iseniz ve yukarıda anlattığımız noktalara dikkat ettiyseniz şimdi büyü bozma adımının nasıl olacağını size anlatabiliriz. Kendinize yapılan büyüyü bozmak için ilk yapmanız gereken şey mutlaka kendinize iyi ve güvenilir bir hoca bulmaktır. Büyüleri asla sıradan bir insan olarak kendiniz bozamazsınız. Büyüyü bozacak tek yetenek hocalarda vardır. Bunu asla unutmamalısınız. Bu sebep ile en kısa zamanda iyi bir hoca ile görüşmeniz şarttır.

Hocaya gittiğiniz zaman ise size hangi büyünün yapıldığımı ortaya çıkaracaktır. Sonrasında kendisine has yöntemler ile psişik yeteneklerini kullanarak büyünün etkilerini ortadan kaldıracaktır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here