Ana sayfa Genel Büyü Bozan Hocalar

Büyü Bozan Hocalar

165
0

Büyü nedir? Büyü ne işe yarar? Büyü yapmak zor mudur? Büyü yapan hocaları nereden bulabilirim? Büyü bozmak zor mudur? Büyü bozan hocalar var mı? Büyüyü kimler yapabilir? Büyüyü kimler bozabilir? Büyü bozmak için neler gereklidir? Tüm bu soruların yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

Büyü yapmak kadar yapılan büyüyü bozmak bir o kadar zor bir işlemdir. Çünkü her büyü kendi içinde bir dinamiğe sahiptir ve bu dinamik yapı oldukça karmaşıktır. Işte bu karmaşık yapıyı ve uyumu bozabilmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Büyüyü kendiniz yapmayı asla denememelisiniz. Büyü yapmak zor olduğu kadar tehlikeli bir işlem de olabilmektedir. Eğer büyü yaptırmak istiyor iseniz mutlaka deneyim sahibi ve alanında uzman hocalar ile görülmelisiniz. Bu kural büyüyü bozmak için de geçerlidir. Eğer üzerinize işlenmiş bir büyü olduğunu düşünüyor iseniz bunu bozdurmak için mutlaka büyü bozan hocalar ile görüşmelisiniz.

Büyü bozmak ne anlama gelir

Büyü bozmak daha önce yapılmış olan sizin bilginiz dışında ve istemediğiniz, hayatınıza büyük ölçüde müdahale ettiğini düşündüğünüz bazı işlemlerin bozulmasıdır. Bu işlemleri bozmak sizin üstünüzdeki büyüyü kaldıracak ve normal hayatınıza devam etmenize olanak sağlayabilecek bir işlemdir. Bu sayede hem korkularınızdan kurtulabilir hem de yaşantınıza rahat bir şekilde devam edebilirsiniz.

Büyüyü kimler bozabilir

Büyüyü bozabilen kişiler genelde büyüyü yapmayı bilen ve bu sebep ile de büyü dinamiğini tanıyan, büyü dinamiğinin içinde olan insanlardır. Bu insanlara büyü bozan hocalar demek mümkündür. Bu kişiler yaptığı işleri seneler içerisinde geliştirerek yapılan büyüyü anlayabilme, görebilme, hissedebilme gibi kabiliyetler kazanmış insanlardır. Sizler kendinizde büyü olduğunu, size büyü yapıldığını düşünüyor olabilir ve korkmuş bir halde çözüm arıyor olabilirsiniz. Fakat korkacağınız bir durum yoktur. Bu noktada yapılması gereken ve yapılacak en mantıklı şey büyü bozmayı bilen işine hakim ve yardım etmeyi kendine amaç olarak koymuş bir hoca ile görüşmek ve yapılması gerekenler hakkında ayrıntılı bilgi almaktır. O neden ile kendi başınıza büyü bozma girişimleriniz yararsız olacak ve belki de sizi daha tehlikeli bir durum içine sokacaktır. Büyüyü kendiniz bozmayı denememelisiniz. Çünkü büyü bozmak zaman zaman uzun ve zahmetli bir süreç halini alabilmektedir. Bu süreç içerisinde eğer büyüyü siz kendiniz bozmaya çalışıyor iseniz her zaman doğru kararı vermek mümkün olmayacaktır. Mutlaka size yardımcı olabilecek bilgili bir hocaya başvurmanız gerekmektedir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here