Ana sayfa Genel Büyü Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır

Büyü Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır

145
2

Büyü; tılsımlı bir gücün insana etki etmesi durumudur. İnsanlara olumlu veya olumsuz bir şekilde etki eden büyü kendiliğinden ortadan kalkabileceği gibi işinin ehli, imanlı bir hocaya gidilerek de bozdurulabilir. Büyülenmiş kimselerin büyüsünü çözmek ve üzerlerindeki tılsımlı etkiden kurtulmaları için çeşitli yöntemler bulunuyor. Bu yöntemleri doğru bir şekilde uygulayarak büyülerden kurtulaabilirsiniz.

1 ) Bir adet defne yaprağı üzerinde imanı güçlü bir hoca tarafından 3 defa Ayetel Kursi, 1 adet Fatiha suresi okunduktan sonra bu defne yaprağı bir bez parçası içinde kişinin üzerinde taşınmalıdır. Kişi okunmuş olan bu yaprak ile en az 10 gün dolaştığı takdirde üzerindeki büyüden kurtulmuş olur.

2 ) Büyü bozdurmak için hocaların yazacağı muskalar kullanılmalıdır. Medyum hocalar tarafından yazılmış olan muskaları üzerinizde taşıdığınızda büyüden kurtulabilir, olumsuz etkilerinden arınmış olursunuz. Muska yazacak kişi bu konuda uzman olmalıdır. Sahte hocaların yazacağı muskalar sizi büyüden kurtarmayacağı gibi zamanınızı işgal edecektir.

3 ) Büyü bozdurmak ve büyünün etkilerinden kurtulmak için yapabileceğiniz bir diğer uygulama Bakara suresini her gün 3 defa okumaktır. Bakara suresi hem bereketsizlik için okunması gereken bir dua hem de büyüye karşı etkili olan bir dua olduğu için üzerinizdeki büyüyü Bakara suresini okuyarak yok edebilirsiniz.

4 ) Huddamların musallat olduğu, büyü yapılan kişi üzerindeki büyüyü bozdurmak için Tarık suresini günde 7 defa okumalıdır. Her gün günde 7 defa okunacak olan Tarık suresi ile üzerinizdeki tılsımlı enerjiden kurtulabilir ve büyüyü bozdurabilirsiniz.

5 ) Büyü bozdurmak isteyenlerin izleyebileceği bir yöntem olan Nas suresini okumak veya nas suresinin muska şeklinde üzerinizde taşıdığınızda büyüden kurtulabilirsiniz. Nas suresini günde 7 defa her gün okunduğunda sizi büyünün kötü etkilerinden korur. Ayrıca muska olarak üzerinizde taşıyarak da büyüden kurtulabilirsiniz.

6 ) Büyüye karşı en etkili sure olan Felak suresi, Peygamber efendimiz Sav hadislerine konu olmuş bir suredir. Felak suresini okuyarak büyü bozdurabilir, yapılacak büyülerin de önüne geçmiş olursunuz. Günde 23 kere okunması gereken Felak suresi her seferinde euzubesmele çekilerek okunmalıdır. Büyü yapılan kişi kendi üzerine bu sureyi okuyabileceği gibi dışarıdan kişilerde felak suresini okuyarak yapılan büyünün bozulmasını sağlayabilir.

Büyü bozdurmak için izleyebileceğiniz yöntemler arasında yer alan bir diğer yöntem bu alanda uzman olan bir medyum hoca ile iletişime geçmektir. Medyum hocalar tılsımlı güçlere sahip olan ve büyü konularında tecrübeli olan kişiler olduklarından büyü bozdurmak istediğinizde hocalardan yardım alabilirsiniz.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

2 YORUMLAR

  1. Hocam saygılr. Size nasıl ulasabilirim?Uzerimde buyu oldugunu dusunuyorum ve baktırıp bozudurmak istiyorum. sevgiler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here