Ana sayfa Genel Büyü Çeşitleri

Büyü Çeşitleri

213
0

İnsanın doğumu ile birlikte yapılmaya başlanan ve tılsımlı güçlerin etkisi ile insanları olumlu veya olumsuz olarak etkileyen büyü günümüze kadar yapılmaya devam edilmiştir. Geçmiş asırlarda farklı medeniyetler ve devletler tarafından yapılan büyü günümüzde özel yeteneklere sahip insanlar tarafından yapılmaktadır. Çok fazla sayıda çeşidi bulunan büyü yapılırken türüne göre farklı aksesuarlar ve malzemeler kullanılmaktadırç-. Doğru malzemeler kullanılmadığında büyü etkisini göstermemektedir.

Büyü Çeşitleri

1 ) 41 İğne Büyüsü: Büyü yapışan kişinin yavaş yavaş erimesi, hayatının her zaman başarısızlıklar ile dolu olması için yapılan bir büyü türüdür.

2 ) İğneli Bebek Büyüsü: Nihai amaç olarak büyü yapılan kişinim ölmesi istenilen bu büyü türünde büyü yapılan kişinin öncelikle psikolojisi bozulur. Sonrasında bu durum ölümle sonuçlanan bir süreç olarak yaşanır.

3 ) Kilit Büyüsü: Büyü yapılan kişinin kalbinin ve kısmetinin kilitlenmesi için yapılan bu büyü türünde kişilerin iş hayatlarının ve kariyerlerinin kötü olması amaçlanır. Büyü yapılan kişi önce iş hayatından başarısız olur sonra iş hayatı sona ererek psikolojik sorunlar yaşamaya başlar.

4 ) Çiriş Büyüsü: Kiriş büyüsü olarak da bilinen bu büyü türünde kedi bağırsağı kullanılmaktadır. İnsanların nasiplerinin kapanması, kısmetlerinin kapanarak dillerinin bağlanması, erkekliklerinin bağlanması, kadınlık duygularının yok olması amacı ile yapılır. Bu büyü; büyü türleri arasında en kötü sonuçlar doğuran bir büyü türüdür.

5 ) Tırnak Büyüsü: el ve ayak tırnakları kullanılarak yapılan bu büyü türünde büyü yapılacak kişinin tırnakları elde edilmelidir. Tırnak büyüsü olumlu veya olumsuz sonuçlar doğurması için yapılır. Bir kişinin size doğru yönelmesi veya bir kişinin istemediği kişiye bağlanması için yapılan tırnak büyüsü ile kişi kendi istediği dışında başka birilerini arzular.

6 ) Domuz Yağı Büyüsü: Sevmediğiniz, hasetlik duyduğunuz veya huzurunun bozulmasını istediğiniz kişiler için yaptıracağınız domuz yağı büyüsü ile bu kişilerin işleri kötü gider, kısmetleri kapanır, psikolojileri bozulur. Büyüye maruz kalan kişiler birbirlerini hayvan gibi görür ve birbirlerinden soğuyarak boşanırlar. Ticari amaçlar için yapılan bir büyü olmasının yanında insanların ailevi hayatlarını yok etmek içinde yapılan bu büyü, büyü türlerinin en kötüsüdür.

7 ) Balmumu Büyüsü: İnsanları başka şekiller haline getirmek için kullanılan bu büyü türü iğneli ve iğnesiz olarak yapılmaktadır. İyi niyetli ve kötü niyetli olarak yapılan bu büyü türünde sevmediğiniz kişilerin ailevi ve ticari hayatları çok kötü bir hale getirilebilir. Bu büyü işinin ehli bir hoca tarafından yapılmalıdır.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here