Ana sayfa Genel Büyü Neden Tutmaz

Büyü Neden Tutmaz

696
0

Bu konuda pek çok, varsayımlar, dini inanç veya kültürel açıklamalar ve tecrübeler söz konusudur. Kimine göre engelli doğanlarda tutmaz, kimine göre korunmuş olanlarda tutmaz, kimine göre imanlı olup, büyülerden yaratıcıya sığınarak korunanlarda tutmaz. Bunun net olarak cevabı içinde işinin ehli bir hoca veya medyumdan destek almak önemlidir. Bunu dışında kısaca bahsetmek gerekirse, konuya büyünün yaygın tanımını anlatarak başlayalım

Büyü Nedir

Büyü, kimi insanların metafiziksel ve doğaüstü olarak yapılan işlemlerin, doğada veya insanlar arasında ki olaylara etki edebileceğini düşündüğü bir olgudur. Eski çağlardan beri büyü ve büyücülük kavramları olagelmiş bir şeydir. Açıklayamadığımız metafizik olayların, bu konuda döneminin uzmanı olarak tanımlayacağımız kişilere başvurarak bilgilenme ihtiyacı çok eski tarihlerden beri vardır. Bu işlerle uğraşan ve uzmanlık alanına dönüşen insanlar, tarih boyunca hep olmuştur. Ve bizlere bu konuda yardım etmektedirler. Ancak bu hizmeti, gerçekten uzmanlık alanı büyü olan kişilerden almak gerekir. Büyü neden tutmaz, büyü nasıl bozulur gibi konularda uzmanına başvurmak önemli bir meseledir. Her işte olduğu gibi bu işte de hadiste de dendiği gibi işi ehline veriniz.

Büyünün Tutup Tutmadığını Nasıl Anlarız

Büyü yapılan kişinin büyünün tutup tutmadığını bilmesi mantıken zordur. Ancak kendisine büyü yapıldığına dair bilgisi varsa davranışlarını gözden geçirerek bu ayrıma varabilir. Ancak tabi ki konusunda uzman bir hoca veya bir medyumla bu konunun görüşülmesi daha net fikirler verecektir. Esas olarak iyi ya da kötü niyetle o büyüyü yapan veya yaptıran kişi bunu sorgulamak durumundadır. Kişide büyüyle amaçladığı bir değişiklik olup olmadığını kontrol ettiğinde büyünün tutup tutmadığı ayrımına varılabilmektedir. Yani büyüden alacağı kendisine yönelik bir fayda olup olmadığını da gözlemleyebilir. Tabi ki yüzeysel olarak bir açıklama yaptık. Bunların net olarak ayrımına varmak yukarıda da belirttiğimiz gibi konunun uzmanından bilgi alarak büyü neden tutmaz gibi sorularımıza cevap bulabiliriz.

Büyünün Tutup Tutmama Durumunu Kimlerden Öğrenebiliriz

Yukarıda da bahsedildiği gibi, konunun uzmanı kişilerden destek alınabilir. Yani bu konuya hâkim ve gerçekten bu işi dürüstçe yapabilen hocalarımız veya medyumlarımıza danışabiliriz. Burada önemli olan gerçekten ve hakkıyla bu hizmeti sağlayabilecek kişileri tercih etmektir. Kafamızda oluşan büyü neden tutmaz? bize yapılan büyü şekli nedir? gibi soru işaretlerini ancak doğru bir hoca veya medyumun desteği ile aşabiliriz. Bu konuda iyi araştırma yapmak ve sağlam tavsiyelere kulak vermek gerekli bir konudur.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here