Ana sayfa Genel Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

177
0

Biz insanlar yalnız yaşamaya alışabilmiş canlılar değilizdir. Mutlaka yanımıza bir eş, bir arkadaş, bir dert ya da yaşan ortağı ararız. Fakat bunu bulmak her zaman çok kolay olmayabilir. Bazılarımızın karşısına çıksa da bazılarımız belki de ömür boyu hayat arkadaşlarını arıyor fakat yine de onunla karşılaşamıyor ve bu nedenledir ki ömrünün sonuna kadar yalnız yaşıyor. Işte bu neden ile kısmet açma büyüsü insanlar tarafından çoğu zaman tercih edilmektedir. Siz de aradığınız ruh eşinizi bulamıyor, ömrünüzü geçireceğiniz eşiniz ile bir türlü karşılaşamıyor ve bu neden ile de kendinizi kısmetsiz olarak tanımlıyor iseniz doğru yazıyı okuyorsunuz. Eğer yakın bir zamanda en az bir kez kısmet açma büyüsünü yaptırmayı düşündüyseniz yazımızı mutlaka okumalısınız.

Kısmet açma ne demektir?

Insanlar arasında kısmet denilen kavram aslında kader kelimesi ile aynı anlama gelmektedir. Kader kelimesi dünya üzerinde yaşadığımız tüm bu olayların belirli bir düzen çerçevesinde önceden sıralandığı, değiştirilemeyecek bir güç ile dengelenmesidir. Yani bu bağlamda aslında bizlerin kader üzerinde çok etkili varlıklar olduğumuz söylenemez. Fakat burada söz konusu etmiş olduğumuz kavram kısmet açma genelde kendine uygun bir eş adayı, ömrünüzü geçirebileceğiniz ve sizi seven bir insan bulma yolunda başına gelenler ile bağdaştırılarak kullanılmaktadır.

Bu neticede eğer insan, eş adayı ile karşılaşıyor ve onunla iyi anlaşıyor, onu seviyor ise bu insan şanslıdır. Bir insana birden fazla talip geliyor ise bu insanın kısmeti açık olarak nitelendirilir. Işte bu durumun tam tersine yani kendine uygun bir eş adayı bulamayıp uzun süredir de önüne bir tane talip çıkmıyor ise kısmeti kapalı denir. Tam da bu noktada insanlar bu durumun çözülebilmesi adına kısmet açma büyüsü yapmayı geliştirmişlerdir.

Kısmet açma büyüsü doğru bir şekilde uzman medyum tarafından uygulandıktan sonra kişinin kısmeti açılmaya başlar. Hiç talip bulamayan bir insan bir anda birden fazla insanı etrafında bulabilmektedir.

Kısmet açma büyüsü nasıl yapılır?

Kısmet açma büyüsü şu şekilde yapılır ya da mutlaka bu şekilde yapılması gerekmektedir tarzında ifadeler yanlış olacaktır. Insan kendi ruh durumuna, içinde yaşadığı hayatın ona getirdiklerine, birlikte çalıştığı medyumun gücüne, medyum ile iş birliği sırasında yakaladığı enerjiye bağlı olarak büyünün nasıl yapılacağı da değişiklik gösterebilen bir etkendir. Neticede önemli olan nokta büyünün tutması ve insanlar istedikleri hatta bazen uzun yıllar boyu aradıkları eşlerine kavuşabilmesidir.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here