Ana sayfa Genel Medyumlar ve Medyum Şikayetleri

Medyumlar ve Medyum Şikayetleri

433
0

İnsanlar zor durumda kaldıklarında yardıma ihtiyaçları olduklarında ve özel güçleri olan kişilerden yardım almaları durumunda medyumlara başvururlar. Medyumlar özel güçleri olan doğuştan yeteneklere sahip olan ve insanların duyu organları dışında farklı duyu organlarına sahip olan, insanların duyamadıkları frekanslardaki sesleri ve titreşimleri duyarak hisseden özel kişilerdir. Farklı özelliklere sahip olan medyumlar bu özellikleriyle insanlara her zaman yardımcı olurlar. Medyumlardan yardım almak isteyen, ihtiyaçlarını gidermek İsteyen ihtiyaç sahibi insanlar gerçek medyumlardan hizmet almak istediklerinde sahte medyumlarla karşılaşabiliyorlar. Hherhangi bir gücü herhangi bir özelliği veya doğuştan gelen bir yeteneği olmayan sahte insanlar kendilerini medyum olarak tanıtıyor ve medyumluk hizmeti almak isteyen saf duygulara sahip insanları kandırarak onların hem paralarını alıyorlar hem de beklentilerini karşılayamadıkları için daha fazla hayal kırıklığı yaşamalarına neden oluyorlar. Günümüzde çok sayıda sahte medyum kendilerini reklam ederek medyum hizmeti verdiklerini belirtmektedir. Sahte medyumla çalışan ve onların tuzağına düşen kişiler yaşadıkları hayal kırıklığını internette yer alan medyum şikayet siteleri medyum yorum siteleri ve sosyal medyalarda yer alan yorum ve şikayet sayfalarına yazıyorlar. Bunu yapmalarındaki temel amaç medyum hizmeti almak isteyen diğer insanların bu insanlar tarafından kandırılmasını önlemek ve bu insanların duygularıyla oynanmasının önüne geçmektir. Günümüzde medyumluk resmi bir meslek olmadığı için denetimi yapılamamaktadır. Bu nedenle herkes kendini medyum ilan ederek insanların duygularıyla oynayabilmektedir. Gerçek bir medyumla çalışmak için yapmanız gereken internet üzerinde yer alan medyum şikayet siteleri, medyum yorum sayfaları ve sosyal medya sayfalarını araştırmak, çalışmak istediğiniz medyum hocalarla ilgili araştırma yapmaktır.

Medyum Hoca Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim

İhtiyaçlarınıza yönelik olarak medyum hoca seçerken öncelikle medyum hocanın daha önce bu alanda hizmet verdiği ve insanlara faydalı olduğunu tespit etmelisiniz. Medyum şikayet siteleri, medyum yorumlarının yer aldığı siteler ve özel yorum sitelerinden medyum hocalar hakkındaki yorumlar okumalı, haklarında yapılan şikayetler incelemeli ve insanların fikirlerini analiz etmelisiniz. Bu sayede sahte bir medyum hoca tarafından kandırılan olmazsınız

Medyum hoca seçerken dikkat edeceğimiz bir diğer Medyumların özel yetenekleri ve güçleri olduğudur. Medyum karşısına oturduğunuzda kafanızdaki düşünceleri altıncı hisleri özel yetenekleri ile anlamalıdır. Eğer medyum hoca gerçek bir medyum hocaysa sorunlarınızı veya yardım almak istediğiniz konuları size anlatmadan anlayacak ve size yardımcı olmaya başlayacaktır. Eğer bu kişi sahte medyum hoca ise sorunlarınızı anlatmanızı isteyecek ve size yardımcı olmak için bilgi sahibi olmadığınız şeyler yapacaktır. Hocalar tarafından para ile yaptırılan ve sadece kendisini öldüren özel siteler olarak da yer almaktadır bu nedenle internet üzerinde yer alan medyum hoca şikayet sitelerinde yapılan yorumları ve yorum yapan kişileri araştırmalısınız yorum yapan kişilerin sahte olup olmadığını yorumların gerçeği yansıtıp yansıtmadığını bakmalı bu fikirleri teyit etmek için farklı kaynaklara başvurmalısınız birkaç farklı kaynaktan teyit ettiğinizde gerçekten medyum hocanın gerçek bir medyum hoca olup olmadığını anlayabilirsiniz ayrıca bu işlemi yaparken sizde aldığınız hizmetin sonucunu olumlu veya olumsuz bir şekilde yazmalı, medyum şikayet siteleri medyum yorum siteleri ve sosyal medyada yer alan medyum sayfalarına fikirlerinizi şikayetinizi bırakmalısınız bu yöntem ile sizden sonra hizmet almak isteyen ihtiyaç sahiplerine faydalı olacağınız gibi ihtiyaç sahiplerinin kandırılmasının da önüne geçmiş olacaksınız. Günümüzde çok sayıda sahte medyum olduğu için gerçek bir medyumla çalıştığınızda gerçek bir medyumun vermiş olduğu hizmetler hakkındaki fikirlerinizi mutlaka internet ortama taşımalı ve insanlara faydalı olmalısınız.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here