Ana sayfa Soğutma Büyüsü Bir Erkeği Kendinden Soğutma Büyüsü

Bir Erkeği Kendinden Soğutma Büyüsü

600
0

Bir Erkeği Kendinden Soğutma Büyüsü bir kişinin hoşlanmadığı birinden kurtulmak amacı ile izlediği en kolay yol olarak görülmektedir. Bazen bir kişi sizi sever ancak sizin gönlünüz onda değildir. Ne yaparsanız yapın illa ki sizinle olmak ister. Bazen evlenirsiniz işler yolunda gitmez ve bu kişiden ayrılmak istersiniz. Ancak ayılmak istediğiniz adam sizi tehdit eder. Bu koşulda da insanın bu kişiden soğuması yeterli gelmez. Erkeğin de kadından soğuması gereklidir. Bu gibi durumlar göz önüne alındığı zaman dikkat edildiğinde bir erkeği kendinden soğutma büyüsü yapmaktan başka insanın aklına bir çare ya da çıkar yol gelmemektedir.

Bir Erkeği Kendinden Soğutma Büyüsü Nedir

Bir erkeği kendinden soğutma büyüsü temel anlamda bir erkeği kendisinden soğutmak, o erkeğe kötü görünmek ve büyünün etkisi ile kendinden uzaklaşmasını sağlamak amacı ile yapılır. Bir erkeği kendinden soğutma büyüsünün temelinde, kişiye kötü görünmek, kendini tiksindirici şekilde göstererek uzaklaşmasını sağlamak yatar. Aslında bu çalışmalara büyü denilmez ancak internet ortamında büyü olarak adlandırıldığı için bu isim ile tarif edilmesi uygundur. Bu nedenle de erkeği kendisinden tiksindirmek amacı ile yapılan birtakım çalışmalardır. Bu çalışmaları bir kısmı medyum tarafından bir kısmı da büyüyü yapacak kişi tarafından yapılmaktadır. Okunmuş şeker, okunmuş su vb. medyumların yapmış olduğu çalışmaların okuma, çalışma yapma işlemleri, yapacak olan kişi tarafından da ilgili kişiye yedirme ve içirme işlemleri yapılmaktadır. Bu vesile ile bu büyünün yapıldığı kişiler ancak ve ancak kendilerini büyünün etki alanına girdiklerinde gösterebilir.

İlgili büyü bir nevi kişinin kendini sevmediği ve hoşlanmadığı kişilerden soğutması açısından ve kendi hayatına bakabilmesi, kendi yoluna bu kişiyi çıkarmaması açısından büyük önem arz etmektedir.

Bir Erkeği Kendinden Soğutma Büyüsü Etkisi Nedir

Bir erkeği kendinden soğutma büyüsü temel anlamda bir rahmani çalışmadır. Bu nedenle etkisi uzun süreli kendini gösterebilmektedir. Özellikle bazı insanların yıldızı düşük bazılarınınki ise yüksektir. Bu biraz da insanların doğduğu zaman ile alakalı bir durumdur. Bu nedenle yıldızı düşük inşanalar büyü yapıldığında anında sonuç alınabilirken, yıldızı yüksek insanlara ise, uzun uğraşlar sonucunda etkisi gösterilmektedir. Bazen bir işlem olmamakta yeni yapılan ikinci bir çalışma sonuç vermektedir. Bu gibi sorunlar büyü yapılan kişinin yıldızının durumu ile alakalı işlemleri göstermektedir. Genel manada bu çalışma etkisini yapıldıktan ve işlem bittikten itibaren 7. günde göstermeye başalar. Ancak bazı çalışmalar 41. güne kadar etkisini sürdürmeye devam eder.

Bu sayfa faydalı oldu mu?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here